Victoria Nails - oficjalny dystrybutor marki Victoria Vynn™

Lakiery hybrydowe to produkty, bez których niemożliwe by było wykonanie manicure hybrydowego. Idealny lakier hybrydowy powinien mieć doskonałą przyczepność, przyjemną konsystencję oraz dobre krycie.

Nasza oferta obejmuje dwie linie lakierów hybrydowych Victoria Vynn: Pure Color i Gel Polish Color.

Victoria Vynn Pure Color to kremowe lakiery hybrydowe bez drażniącego zapachu, bezpieczne dla Ciebie i Twoich Klientek. 

Cechą szczególną tych lakierów hybrydowych jest to, że możesz usunąć je alkoholem! 

Pure Color to lakiery hybrydowe o doskonałym kryciu i błysku do 4 tygodni! Są dedykowane do utwardzania w lampie LED.


Victoria Vynn Gel Polish Color to lakiery hybrydowe utwardzalne w lampach LED i UV.  Zwane są lakierożelami. Możesz z nich korzystać w dwóch typach stylizacji: w trójstopniowym systemie SYSTEM HYBRID 


lub w czterostopniowym systemie SYSTEM SOAK OFF.


W tej kategorii znajdziesz szeroką ofertę topów i baz hybrydowych marki VICTORIA VYNN. Baza to podstawa każdej trwałej stylizacji, 

a top jest produktem, który jest niezbędny, aby nabłyszczyć  paznokcie żelowe lub manicure hybrydowy. Bazy można podzielić na tradycyjne bazy pod lakier hybrydowy lub żel, kolorowe bazy budujące o różnym stopniu krycia:


 • PEDI BASE - bazy dedykowane do pedicure. Występują w dwóch odcieniach: mlecznym Milky White i różowym Light Rose.


 • GEL POLISH MEGA BASE - te budujące bazy to prawdziwy hit! Odporne, znakomite do utwardzania naturalnej płytki, także tej słabej. Możesz nimi przedłużyć paznokcie o 2-3 mm i zbudować krzywą C. Występują w wersji clear i kilku odcieniach.


 • BASE BUILD GEL - baza pod żel budujący. Zapobiega zapowietrzaniu masy i zwiększa przyczepność żelu do płytki.


 • GEL POLISH SOAK OFF - samopoziomująca baza do stosowania w systemie GEL POLISH SOAK OFF.


 • BOOST BASE 2W1 - baza hybrydowa i odżywka z zawartością wapnia i witamin. Baza zawiera włókna poliamidowe, co sprawia, że paznokcie stają się odporne na złamania i pęknięcia.Top to produkt, który zabezpiecza i utwardza paznokcie, a w zależności od rodzaju może sprawić, że paznokcie staną się matowe lub brokatowe.


Wyróżniamy elastyczne topy, które możesz nałożyć na lakier hybrydowy lub żel, a także twarde topy, które nadają się tylko do aplikacji na stylizację żelową.


 • GEL POLISH TOP NO WIPE UNBLUE - to top przeznaczony do stylizacji hybrydowej, bez warstwy dyspersyjnej i bez niebieskiej poświaty. Jest on szczególnie przydatny do aplikacji na biały i czarny lakier hybrydowy, ponieważ nie zmienia w żaden sposób koloru lakieru hybrydowego.


 • TOP BUILD GEL - top do żelu budującego. 


 • GEL POLISH TOP NO WIPE GLOSS - bez warstwy dyspersyjnej, przeznaczony do stylizacji hybrydowych i żelowych. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały błysk!


 • GEL POLISH TOP NO WIPE SHIMMER - top z drobinkami w dwóch wersjach: PURPLE i  MULTICOLOR. 


 • GEL POLISH SOAK OFF - samopoziomujący top żelowy o niskiej lepkości.


 • GEL POLISH HYBRID TOP EASY REMOVAL - top do stylizacji hybrydowej systemu HYBRID EASY REMOVAL. Zachowuje elastyczność i sprężystość płytki.


 • GEL POLISH MEGA TOP - idealnie współgra z MEGA BASE, tworząc niezwykle elastyczny i trwały manicure.

Dołącz do newslettera

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania