Victoria Nails - oficjalny dystrybutor marki Victoria Vynn™

W tej kategorii znajdziesz systemy budujące, czyli produkty do przedłużania paznokci, ale również do utwardzenia naturalnej płytki i rekonstrukcji. 

Systemy budujące, to nie tylko żele, ale również jednofazowy żel w butelce z pędzelkiem, żel o konsystencji musu i akrylożel, czyli produkt o właściwościach żelu i akrylu.

  • Żele budujące Victoria Vynn Build Gel to żele służące do tworzenia szkieletu i budowy paznokci przedłużanych, ale również do wzmocnienia naturalnej płytki. 


Ich średnio-gęsta konsystencja sprawia, że żele poziomują się, ale nie spływają na skórki.

Victoria Vynn Build Gel występuje w 14 odcieniach, wśród których znajdziesz żele przezroczyste, kryjące (cover) oraz służące do budowy białej końcówki frencha konstrukcyjnego.


Za wyborem Build Gel przemawia także to, że jest bezzapachowy i bezkwasowy. Praca z nim nie podrażni Twojego układu oddechowego.  • Jednofazowy żel Bottle Gel One Phase to bezbarwny żel w butelce z pędzelkiem, przed położeniem którego nie musisz nakładać bazy. Jest to żel elastyczny, ale odporny jak żel twardy.

Znakomicie sprawdza się w metodzie bez piłowania typu “one drop”. Dzięki Victoria Vynn Bottle Gel One Phase przyspieszysz proces wykonania usługi, a bardziej wrażliwe klientki docenią zminimalizowane odczucie “pieczenia” podczas utwardzania w lampie.

  • Żel budujący Mousse Sculpture Gel to trójfazowy żel o konsystencji musu, z tiksotropią, przeznaczony do budowy i szkieletu. 

Victoria Vynn Mousse Sculpture Gel posiada niezwykłą właściwość zmiany lepkości pod wpływem dostarczonej energii. W praktyce oznacza to, że podczas nakładania go na paznokieć, jego struktura zmienia się na bardziej rzadką, pozwala formować i delikatnie poziomuje. Żel Mousse Sculpture Gel zwany jest żelem “z pamięcią cieczy” - mimo zmiany konsystencji nie spływa i nie zalewa skórek.

Właściwości Mousse Sculpture Gel trafią w Twoje potrzeby jeśli pracujesz w salonie i zależy Ci na szybkiej i komfortowej aplikacji. Ten żel to “bułka z masłem” jeśli chodzi o piłowanie.

  • Victoria Vynn Master Gel to żel o bardzo gęstej konsystencji, który występuje w 6 wariantach kolorystycznych. Łączy w sobie cechy akrylu i żelu, czyli wyjątkową trwałość, a jednocześnie elastyczność.

Master Gel nie jest samopoziomujący, co pozwoli Ci na sprawną aplikację nawet na 4 paznokcie jednocześnie. Jest łatwy w opracowaniu pilnikiem, a podczas piłowania pył nie unosi się.

Inne właściwości akrylożelu Master Gel to brak klejącej warstwy, zminimalizowane uczucie “pieczenia” w lampie, a także oczywiście możliwość zaciskania masy i tworzenia tunelu.

Do aplikacji Victoria Vynn Master Gel potrzebujesz pędzelka ze szpatułką, liquidu oraz bazy.

Już teraz wybierz najlepszy dla Ciebie system budujący Victoria Vynn!

Dołącz do newslettera

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania